Gondik Law Speedway

  • 1
  • 2
  • 3
KME LATE MODEL SERIES AT GONDIK LAW SPEEDWAY

KME LATE MODEL SERIES AT GONDIK LAW SPEEDWAY

GONDIK LAW LATE MODEL SERIES RETURNS IN 2024 REBRANDED AS KME LATE MODEL SERIES

GONDIK LAW SPEEDWAY

GONDIK LAW SPEEDWAY

GONDIK LAW SPEEDWAY

GONDIK LAW SPEEDWAY

GONDIK LAW SPEEDWAY

GONDIK LAW SPEEDWAY


7/19/2024 - Gondik Law Speedway

7/19/2024 - Gondik Law Speedway

Superior, WI

Twin Ports Twin 25s/ KME Late Model Series/Structural Buildings LMCS

Heat/Feature lineup format: Draw/Passing Points (2.25)-Late Models. Draw/Passing Points (1.76)-Super Stocks and USRA Late Models.

The Reckoning will be performing live after the races!

Classes

  • WISSOTA Late Model51 entries
    • Wissota Late Model Challenge Series,KME Late Model Series
  • WISSOTA Super Stock12 entries
  • USRA Late Models6 entries

Track Contact

News

Twin Ports Twin 25's This Friday Night
Twin Ports Twin 25's This Friday Night

With a Late Model count expected to be in the high 40's, the annual Twin Ports Twin 25's is slated to be another incredible night of racing at the Gondik Law Speedway in Superior, WI. As part of the...

Full Event Information on MyRacePass

WISSOTA Late Model

25 Laps

Twin Feature #1Structural Buildings

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN -
2 4 85 John Kaanta John Kaanta Elk Mound, WI Elk Mound, WI 2
3 2 5 Josh Zimpel Josh Zimpel Braham, MN Braham, MN -1
4 9 42S Don Shaw Don Shaw Ham Lake, MN Ham Lake, MN 5
5 3 04JR Adam Ayotte Adam Ayotte Elk River, MN Elk River, MN -2
6 12 55C Chad Mahder Chad Mahder Bloomer, WI Bloomer, WI 6
7 6 27 Jake Redetzke Jake Redetzke Menomonie, WI Menomonie, WI -1
8 13 15* Ryan Mikkelson Ryan Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN 5
9 24 6M Jeff Massingill Jeff Massingill Keewatin, MN Keewatin, MN 15
10 19 10 Cole Searing Cole Searing Huron, SD Huron, SD 9
11 10 1TPO Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND -1
12 18 31 Travis Budisalovich Travis Budisalovich St. Paul, MN St. Paul, MN 6
13 7 29F Dave Flynn Dave Flynn Superior, WI Superior, WI -6
14 11 7 Joel Bennett Joel Bennett Hortonville, WI Hortonville, WI -3
15 14 10G Daniel Bargender Daniel Bargender Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -1
16 16 44 Darrell Nelson Darrell Nelson Hermantown, MN Hermantown, MN -
17 21 54 Rick Niemi Rick Niemi Eveleth, MN Eveleth, MN 4
18 20 11G James Giossi James Giossi Hudson, WI Hudson, WI 2
19 25 07 Cory Crapser Cory Crapser Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 6
20 26 11 Pat Doar Pat Doar New Richmond, WI New Richmond, WI 6
21 8 45J Johnny Broking Johnny Broking Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN -13
22 DNF 22 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI -
23 DNF 17 2M Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN -6
24 DNF 5 30 Kevin Burdick Kevin Burdick Proctor, MN Proctor, MN -19
25 DNF 23 28P Jeff Provinzino Jeff Provinzino Hibbing, MN Hibbing, MN -2
26 DNF 15 81 Ashley Anderson Ashley Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI -11
15 Laps

B Feature 1Suburban GM Parts

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 2M Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN 1
2 1 11G James Giossi James Giossi Hudson, WI Hudson, WI -1
Top 2 transfer
3 3 28P Jeff Provinzino Jeff Provinzino Hibbing, MN Hibbing, MN -
4 4 11 Pat Doar Pat Doar New Richmond, WI New Richmond, WI -
5 5 54L Jayme Lautigar Jayme Lautigar Gilbert, MN Gilbert, MN -
6 7 28 Sam Mars Sam Mars Menomonie, WI Menomonie, WI 1
7 11 6M Jeff Massingill Jeff Massingill Keewatin, MN Keewatin, MN 4
8 9 21B Mike Bellefeuille Mike Bellefeuille Duluth, MN Duluth, MN 1
9 10 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Wyoming, MN Wyoming, MN 1
10 DNF 8 117 Deven VanHouse Deven VanHouse Silver Bay, MN Silver Bay, MN -2
11 DNF 6 47 Danny Vang Danny Vang Deerwood, MN Deerwood, MN -5
12 DNF 12 7C Robbie Cooper Robbie Cooper South Range, WI South Range, WI -
15 Laps

B Feature 2WISSOTA.TV

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 31 Travis Budisalovich Travis Budisalovich St. Paul, MN St. Paul, MN -
2 5 54 Rick Niemi Rick Niemi Eveleth, MN Eveleth, MN 3
Top 2 transfer
3 6 68 Mike Prochnow Mike Prochnow Menomonie, WI Menomonie, WI 3
4 7 2 Todd Gehl Todd Gehl Solon Springs, WI Solon Springs, WI 3
5 10 07 Cory Crapser Cory Crapser Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 5
6 8 14N Keith Niemi Keith Niemi Gilbert, MN Gilbert, MN 2
7 9 9M Ronnie Malecki Ronnie Malecki Duluth, MN Duluth, MN 2
8 DNF 2 16 Derek Vesel Derek Vesel Hibbing, MN Hibbing, MN -6
9 DNF 4 21F Gunner Frank Gunner Frank Montrose, IA Montrose, IA -5
10 DNF 3 99 Billy Kendall III Billy Kendall III Walker, MN Walker, MN -7
DNS 11 81W Anthony Woodhull Anthony Woodhull Superior, WI Superior, WI -
DNS 12 9 Terry Lillo Terry Lillo Duluth, MN Duluth, MN -
15 Laps

B Feature 3MyRacePass

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 10 Cole Searing Cole Searing Huron, SD Huron, SD -
2 8 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI 6
Top 2 transfer
3 11 37X Skeeter Estey Skeeter Estey Kelly Lake, MN Kelly Lake, MN 8
4 3 7H Harry Hanson Harry Hanson Eveleth, MN Eveleth, MN -1
5 7 11D Tim McMann Tim McMann Duluth, MN Duluth, MN 2
6 10 15X Blake Boelens Blake Boelens Brandon, MN Brandon, MN 4
7 4 21 Todd Frank Todd Frank Montrose, IA Montrose, IA -3
8 6 1L Brad Loveday Brad Loveday Fort Frances, ON Fort Frances, ON -2
9 9 212 Mike Klippenstein Mike Klippenstein Proctor, MN Proctor, MN -
10 DNF 2 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI -8
11 DNF 5 31T Trent Follmer Trent Follmer Brainerd, MN Brainerd, MN -6
10 Laps

Heat 1Momentum Truck Group

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 85 John Kaanta John Kaanta Elk Mound, WI Elk Mound, WI 1
2 4 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 2
3 3 44 Darrell Nelson Darrell Nelson Hermantown, MN Hermantown, MN -
4 8 7 Joel Bennett Joel Bennett Hortonville, WI Hortonville, WI 4
5 6 21 Todd Frank Todd Frank Montrose, IA Montrose, IA 1
6 7 47 Danny Vang Danny Vang Deerwood, MN Deerwood, MN 1
7 5 14N Keith Niemi Keith Niemi Gilbert, MN Gilbert, MN -2
8 1 07 Cory Crapser Cory Crapser Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -7
9 9 7C Robbie Cooper Robbie Cooper South Range, WI South Range, WI -
10 Laps

Heat 2SERVPRO

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 45J Johnny Broking Johnny Broking Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN -
2 2 10G Daniel Bargender Daniel Bargender Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI -
3 4 55C Chad Mahder Chad Mahder Bloomer, WI Bloomer, WI 1
4 3 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI -1
5 6 21F Gunner Frank Gunner Frank Montrose, IA Montrose, IA 1
6 5 28 Sam Mars Sam Mars Menomonie, WI Menomonie, WI -1
7 7 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI -
8 DNF 9 212 Mike Klippenstein Mike Klippenstein Proctor, MN Proctor, MN 1
9 DNF 8 37X Skeeter Estey Skeeter Estey Kelly Lake, MN Kelly Lake, MN -1
10 Laps

Heat 3Garage Tech X-Treme

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 30 Kevin Burdick Kevin Burdick Proctor, MN Proctor, MN 1
2 5 5 Josh Zimpel Josh Zimpel Braham, MN Braham, MN 3
3 1 31 Travis Budisalovich Travis Budisalovich St. Paul, MN St. Paul, MN -2
4 3 28P Jeff Provinzino Jeff Provinzino Hibbing, MN Hibbing, MN -1
5 4 11 Pat Doar Pat Doar New Richmond, WI New Richmond, WI -1
6 7 68 Mike Prochnow Mike Prochnow Menomonie, WI Menomonie, WI 1
7 6 21B Mike Bellefeuille Mike Bellefeuille Duluth, MN Duluth, MN -1
8 9 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Wyoming, MN Wyoming, MN 1
9 DNF 8 9 Terry Lillo Terry Lillo Duluth, MN Duluth, MN -1
10 Laps

Heat 4NAPA Central

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 42S Don Shaw Don Shaw Ham Lake, MN Ham Lake, MN -
2 3 1TPO Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND 1
3 2 10 Cole Searing Cole Searing Huron, SD Huron, SD -1
4 4 2M Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN -
5 7 7H Harry Hanson Harry Hanson Eveleth, MN Eveleth, MN 2
6 5 2 Todd Gehl Todd Gehl Solon Springs, WI Solon Springs, WI -1
7 8 11D Tim McMann Tim McMann Duluth, MN Duluth, MN 1
8 6 6M Jeff Massingill Jeff Massingill Keewatin, MN Keewatin, MN -2
10 Laps

Heat 5Hoosier Racing Tire

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 29F Dave Flynn Dave Flynn Superior, WI Superior, WI 1
2 5 04JR Adam Ayotte Adam Ayotte Elk River, MN Elk River, MN 3
3 4 15* Ryan Mikkelson Ryan Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN 1
4 3 99 Billy Kendall III Billy Kendall III Walker, MN Walker, MN -1
5 1 31T Trent Follmer Trent Follmer Brainerd, MN Brainerd, MN -4
6 7 1L Brad Loveday Brad Loveday Fort Frances, ON Fort Frances, ON 1
7 DNF 8 117 Deven VanHouse Deven VanHouse Silver Bay, MN Silver Bay, MN 1
8 DNF 6 81W Anthony Woodhull Anthony Woodhull Superior, WI Superior, WI -2
10 Laps

Heat 6Motul

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 27 Jake Redetzke Jake Redetzke Menomonie, WI Menomonie, WI 1
2 1 81 Ashley Anderson Ashley Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI -1
3 3 11G James Giossi James Giossi Hudson, WI Hudson, WI -
4 4 16 Derek Vesel Derek Vesel Hibbing, MN Hibbing, MN -
5 5 54 Rick Niemi Rick Niemi Eveleth, MN Eveleth, MN -
6 8 54L Jayme Lautigar Jayme Lautigar Gilbert, MN Gilbert, MN 2
7 7 9M Ronnie Malecki Ronnie Malecki Duluth, MN Duluth, MN -
8 6 15X Blake Boelens Blake Boelens Brandon, MN Brandon, MN -2
3 Laps

Qualifying 1My Race Pass

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 6 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 16.358
2 9 44 Darrell Nelson Darrell Nelson Hermantown, MN Hermantown, MN 16.361
3 7 85 John Kaanta John Kaanta Elk Mound, WI Elk Mound, WI 16.363
4 5 07 Cory Crapser Cory Crapser Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 16.380
5 1 14N Keith Niemi Keith Niemi Gilbert, MN Gilbert, MN 16.473
6 8 21 Todd Frank Todd Frank Montrose, IA Montrose, IA 16.607
7 3 47 Danny Vang Danny Vang Deerwood, MN Deerwood, MN 16.667
8 2 7 Joel Bennett Joel Bennett Hortonville, WI Hortonville, WI 16.736
9 4 7C Robbie Cooper Robbie Cooper South Range, WI South Range, WI 17.072
3 Laps

Qualifying 2My Race Pass

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 3 55C Chad Mahder Chad Mahder Bloomer, WI Bloomer, WI 16.315
2 8 22 Brett Shafer Brett Shafer Menomonie, WI Menomonie, WI 16.463
3 7 10G Daniel Bargender Daniel Bargender Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 16.494
4 4 45J Johnny Broking Johnny Broking Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN 16.516
5 1 28 Sam Mars Sam Mars Menomonie, WI Menomonie, WI 16.529
6 5 21F Gunner Frank Gunner Frank Montrose, IA Montrose, IA 16.547
7 2 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI 16.550
8 6 37X Skeeter Estey Skeeter Estey Kelly Lake, MN Kelly Lake, MN 16.601
9 9 212 Mike Klippenstein Mike Klippenstein Proctor, MN Proctor, MN 17.306
3 Laps

Qualifying 3My Race Pass

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 4 11 Pat Doar Pat Doar New Richmond, WI New Richmond, WI 16.335
2 8 28P Jeff Provinzino Jeff Provinzino Hibbing, MN Hibbing, MN 16.541
3 7 30 Kevin Burdick Kevin Burdick Proctor, MN Proctor, MN 16.587
4 9 31 Travis Budisalovich Travis Budisalovich St. Paul, MN St. Paul, MN 16.678
5 5 5 Josh Zimpel Josh Zimpel Braham, MN Braham, MN 16.687
6 1 21B Mike Bellefeuille Mike Bellefeuille Duluth, MN Duluth, MN 16.693
7 6 68 Mike Prochnow Mike Prochnow Menomonie, WI Menomonie, WI 16.728
8 2 9 Terry Lillo Terry Lillo Duluth, MN Duluth, MN 17.084
9 3 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Wyoming, MN Wyoming, MN 17.614
3 Laps

Qualifying 4My Race Pass

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 1 2M Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN 16.482
2 4 1TPO Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND 16.495
3 6 10 Cole Searing Cole Searing Huron, SD Huron, SD 16.815
4 7 42S Don Shaw Don Shaw Ham Lake, MN Ham Lake, MN 16.859
5 3 2 Todd Gehl Todd Gehl Solon Springs, WI Solon Springs, WI 16.947
6 5 6M Jeff Massingill Jeff Massingill Keewatin, MN Keewatin, MN 16.998
7 2 7H Harry Hanson Harry Hanson Eveleth, MN Eveleth, MN 17.084
8 8 11D Tim McMann Tim McMann Duluth, MN Duluth, MN 17.301
3 Laps

Qualifying 5My Race Pass

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 8 15* Ryan Mikkelson Ryan Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN 16.560
2 1 99 Billy Kendall III Billy Kendall III Walker, MN Walker, MN 16.798
3 6 29F Dave Flynn Dave Flynn Superior, WI Superior, WI 16.883
4 3 31T Trent Follmer Trent Follmer Brainerd, MN Brainerd, MN 17.058
5 2 04JR Adam Ayotte Adam Ayotte Elk River, MN Elk River, MN 17.114
6 5 81W Anthony Woodhull Anthony Woodhull Superior, WI Superior, WI 17.804
7 7 1L Brad Loveday Brad Loveday Fort Frances, ON Fort Frances, ON 17.938
8 4 117 Deven VanHouse Deven VanHouse Silver Bay, MN Silver Bay, MN 22.730
3 Laps

Qualifying 6My Race Pass

Finish Start # Competitor Hometown Time
1 7 16 Derek Vesel Derek Vesel Hibbing, MN Hibbing, MN 16.578
2 1 11G James Giossi James Giossi Hudson, WI Hudson, WI 16.580
3 3 27 Jake Redetzke Jake Redetzke Menomonie, WI Menomonie, WI 16.615
4 5 81 Ashley Anderson Ashley Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI 16.699
5 4 54 Rick Niemi Rick Niemi Eveleth, MN Eveleth, MN 16.781
6 6 15X Blake Boelens Blake Boelens Brandon, MN Brandon, MN 16.985
7 2 9M Ronnie Malecki Ronnie Malecki Duluth, MN Duluth, MN 17.070
8 8 54L Jayme Lautigar Jayme Lautigar Gilbert, MN Gilbert, MN 17.168
25 Laps

Twin Feature #2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 10 Cole Searing Cole Searing Huron, SD Huron, SD 1
2 1 1TPO Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND -1
3 3 6M Jeff Massingill Jeff Massingill Keewatin, MN Keewatin, MN -
4 6 55C Chad Mahder Chad Mahder Bloomer, WI Bloomer, WI 2
5 4 15* Ryan Mikkelson Ryan Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN -1
6 10 85 John Kaanta John Kaanta Elk Mound, WI Elk Mound, WI 4
7 5 27 Jake Redetzke Jake Redetzke Menomonie, WI Menomonie, WI -2
8 9 5 Josh Zimpel Josh Zimpel Braham, MN Braham, MN 1
9 12 31 Travis Budisalovich Travis Budisalovich St. Paul, MN St. Paul, MN 3
10 15 10G Daniel Bargender Daniel Bargender Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 5
11 11 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN -
12 7 04JR Adam Ayotte Adam Ayotte Elk River, MN Elk River, MN -5
13 17 54 Rick Niemi Rick Niemi Eveleth, MN Eveleth, MN 4
14 16 44 Darrell Nelson Darrell Nelson Hermantown, MN Hermantown, MN 2
15 26 81 Ashley Anderson Ashley Anderson Elk Mound, WI Elk Mound, WI 11
16 18 11G James Giossi James Giossi Hudson, WI Hudson, WI 2
17 24 30 Kevin Burdick Kevin Burdick Proctor, MN Proctor, MN 7
18 19 07 Cory Crapser Cory Crapser Chippewa Falls, WI Chippewa Falls, WI 1
19 20 11 Pat Doar Pat Doar New Richmond, WI New Richmond, WI 1
20 13 29F Dave Flynn Dave Flynn Superior, WI Superior, WI -7
21 14 7 Joel Bennett Joel Bennett Hortonville, WI Hortonville, WI -7
22 DNF 22 22E Kevin Eder Kevin Eder Cameron, WI Cameron, WI -
23 DNF 23 2M Dave Mass Dave Mass East Bethel, MN East Bethel, MN -
24 DNF 25 28P Jeff Provinzino Jeff Provinzino Hibbing, MN Hibbing, MN 1
DNS 8 42S Don Shaw Don Shaw Ham Lake, MN Ham Lake, MN -
DNS 21 45J Johnny Broking Johnny Broking Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN -

WISSOTA Super Stock

15 Laps

Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN 1
2 1 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN -1
3 3 77 Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI -
4 5 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI 1
5 6 36 Darin Meierotto Darin Meierotto Superior, WI Superior, WI 1
6 8 26 Kyle Copp Kyle Copp Brule, WI Brule, WI 2
7 9 24 Andy Grymala Andy Grymala Superior, WI Superior, WI 2
8 10 2 Don Livingston Don Livingston Washburn, WI Washburn, WI 2
9 12 6 Dan Peterson Dan Peterson Foxboro, WI Foxboro, WI 3
10 11 11R Rita Anderson Rita Anderson South Range, WI South Range, WI 1
11 DNF 7 57 Randy Graham Randy Graham Trego, WI Trego, WI -4
12 DNF 4 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI -8
8 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 7A Shane Sabraski Shane Sabraski Rice, MN Rice, MN -
2 5 25 Dylan Nelson Dylan Nelson Merrifield, MN Merrifield, MN 3
3 4 36 Darin Meierotto Darin Meierotto Superior, WI Superior, WI 1
4 2 57 Randy Graham Randy Graham Trego, WI Trego, WI -2
5 3 2 Don Livingston Don Livingston Washburn, WI Washburn, WI -2
6 6 6 Dan Peterson Dan Peterson Foxboro, WI Foxboro, WI -
8 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 77 Scott Lawrence Scott Lawrence Superior, WI Superior, WI -
2 2 12K Duane (D.J.) Keeler Duane (D.J.) Keeler Superior, WI Superior, WI -
3 5 27 Matt Deragon Matt Deragon Ashland, WI Ashland, WI 2
4 4 26 Kyle Copp Kyle Copp Brule, WI Brule, WI -
5 6 24 Andy Grymala Andy Grymala Superior, WI Superior, WI 1
6 3 11R Rita Anderson Rita Anderson South Range, WI South Range, WI -3

USRA Late Models

15 Laps

Feature

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 44 Cade Nelson Cade Nelson Hermantown, MN Hermantown, MN -
2 2 73 Larry Fitzsimmons Larry Fitzsimmons East Bethel, MN East Bethel, MN -
3 3 2 Derek Quinn Derek Quinn Brandon, MN Brandon, MN -
4 4 5B Derek Berg Derek Berg Amery, WI Amery, WI -
5 5 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Wyoming, MN Wyoming, MN -
6 6 26D Chad Dawson Chad Dawson Isanti, MN Isanti, MN -
8 Laps

Heat

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 44 Cade Nelson Cade Nelson Hermantown, MN Hermantown, MN 1
2 4 73 Larry Fitzsimmons Larry Fitzsimmons East Bethel, MN East Bethel, MN 2
3 1 2 Derek Quinn Derek Quinn Brandon, MN Brandon, MN -2
4 5 5B Derek Berg Derek Berg Amery, WI Amery, WI 1
5 3 63 Patrick Kelley Patrick Kelley Wyoming, MN Wyoming, MN -2
6 6 26D Chad Dawson Chad Dawson Isanti, MN Isanti, MN -

Countdown

DAYSHRSMINSEC




Our Partners

Gondik Law
Halvor Gold
Kivi Brothers Trucking
Badger Excavating
Coca Cola
Halvor Lines
Rivord
Bay Lock and Security
West Metro
XR Events
Fon Du Luth
Ricks Auto Body
Superior Tavern
Center For Muscle And Joints
Detail Dash
Bachand Reality
Canna Chill
OReilly
Mirror Images
Superior Fuel
Lakeside Towing
Budweiser
Lulich
Fastlane Motorsports
Brents Biffies
Interstate Batteries
Northwoods Tech College
Service Electric
Captain Js
Mikes Place
Miller Hill Car Wash
Innovative Pest Solutions
Aces
Dr Powers And Associates
FYE TV
Rise Above Suicide

Contact Us